UK
RU EN
hero

Круїзи для груп або делегацій

Круїзи для груп

Ми з радістю представляємо вам новий продукт для іноземних делегацій – екскурсію по Дніпру на теплоході «Rosa-Victoria» для груп від 60 осіб. Це чудова можливість поєднати екскурсію з обідом або вечерею і навіть замовити музичний супровід. Гості нашої столиці зможуть побачити Київ (і Україну в цілому) таким, яким його любимо ми – гостинним, комфортним, багатим на цікаві історії та вишукані страви.


Усі охочі зможуть помилуватися Дніпром – найкращою прикрасою старовинного Києва, його визначною пам’яткою і символом. Також перед очима пропливуть історичний Поділ, золотоверхі куполи Лаври і найдавнішого Видубицького монастиря, пам’ятник встановлений на честь введення Магдебурзького права в Європі та Україні та інші монументи на пагорбах Києва. Поціновувачі історії матимуть змогу оцінити київську архітектуру в її розвитку, будуть раді побачити давньоруські храми і простежити, як утворилися сучасні споруди. І все це під шум хвиль, річковий бриз і плавне погойдування теплохода.
Екскурсії по Дніпру проходять як в денний, так і в вечірній час, дозволяючи побачити зовсім різний Київ. Днем місто досить галасливе, нагадує вируючу річку, а з заходом сонця і першими вогнями воно стає яскравим і таємничим. Лише вам вирішувати, який Київ більше припаде до смаку і темпераменту вашої іноземної делегації.

Цей вид прогулянки чудово підійде під формат ділової вечері або обіду.
Вартість прогулянки залежить від часу проведення: денний час – з 10:00-15:00, вечірній час – 17:00 – 21:00.

Крім захоплюючих історій від нашого гіда та панорам міста, у вартість входить:
Аперитив (2 види стартерів)
Вода негазована (в необмеженій кількості)
Гарячі напої (кава або чай)
Local wine/ ігристе вино іноземного виробника (український формат програми/ європейський формат)
Сет меню з 4 страв або фуршет української чи європейської кухні (на вибір)

На борту у гостей є можливість обрати за додаткову сплату алкогольні та безалкогольні напої, коктейлі.
Музичний супровід є додатковою опцією та оплачується окремо.

Місце зустрічі: Причал №1, вул. Набережно-Хрещатицька 10а
Dress code – smart casual.

Просимо замовника або організатора надати інформацію стосовно гостей-алергіків, вегетаріанців та з іншими особливостями харчування. Меню відправляємо окремим файлом після отримання повної інформації щодо гостей та побажань замовника.

Що цікавого

events

ГАРНА ПАНОРАМА МІСТА

events

УВЕСЬ ТЕПЛОХІД НАЛЕЖИТЬ ВАМ

events

ЧУДОВА КУХНЯ

events

ДОСИТЬ МІСЦЯ І ТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Обговоріть з НАМИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ви можете зв’язатися з менеджером по будь-якому питанню, зателефонувавши на один з контактних номерів або заповнивши форму зворотного зв’язку

Зворотній дзвінок

заповніть форму і ми передзвонимо найближчим часом

Оренда теплоходу

В першу чергу хочемо подякувати вам, що розглядаєте теплохід «Rosa Victoria», як місце проведення вашого заходу. Ми зробимо все можливе, щоб провести цей захід якнайкраще. Нижче ми ознайомимо вас з ціновою політикою на 2018 рік, а також з деякими особливостями проведення заходу на теплоході:

Вартість оренди теплоходу погодинно:

Теплохід в ходу

15 000,00 грн.

Теплохід біля причалу

(мається на увазі постійне місце швартування – Причал №1, тобто є можливість підключення до живлення з берегу)

8 500, 00 грн.

  • Проведення заходів з комбінованим форматом оренди (в ходу/ біля причалу) – обговорюється окремо. Так як потрібно враховувати відсутність живлення на борту при переході з берегового живлення на бортове і навпаки.
  • Завантаження/ розвантаження інвентарю, обладнання, власних речей, алкогольних напоїв замовника* проводиться стороною замовника чи посередника. При відсутності робочої сили, яка проводить дані роботи, наша команда може надати людей для завантаження/ розвантаження. Вартість – 200,00 гривень за одиницю робочої сили

 

*замовник має право завезти свої алкогольні напої лише при оплаті послуги «корк фі» або обслуговування скла. Також замовник повинен надати сертифікати якості даних напоїв. В інших випадках завозити власні алкогольні напої замовник не може.

 

Харчування на борту, напої.

 

Вся їжа та напої на теплоході «Rosa Victoria» готуються на борту командою професійних кухарів на чолі з нашим шеф-кухарем. Все готується під час самого заходу і віддається гостям «з-під ножа». Ми готуємо лише з тільки із свіжих та сертифікованих продуктів для забезпечення високого рівня кухні і обслуговування наших клієнтів. І тому присутність іншого кейтерінгу на теплоході категорично неможлива.

Якщо ви не знайомі зі стравами нашої кухні – замовте дегустацію. Дегустаційний сет з 8 страв на вибір, коштує 1500,00 гривень на двох. Дегустацію можливо провести лише по попередньому замовленню, не пізніше ніж за один тиждень до вашого заходу.

Для забезпечення якісного сервісу кухні необхідно підтвердити меню на захід не пізніше ніж за 5 днів до його проведення. Якщо замовник вносить зміни до наповнення меню або змінює його повністю менше ніж за 5 днів до заходу – додатково сплачується 10% від загальної вартості за харчування. Якщо замовник хоче внести зміни до меню за 3 або менше днів – дані зміни не приймаються. Просимо віднестися з розумінням до даного пункту і допомогти  якісно надати вам послуги з харчування.

Всі напої, які продаються на борту, поставляються лише офіційними імпортерами або готуються командою наших барменів. Ознайомитись з ціновою політикою напоїв ви зможете у спеціальній пропозиції, яка відправляється окремим файлом.

Якщо замовник бажає завести власні алкогольні напої – сплачується 90,00 гривень за обслуговування пляшки вина та 160, 00 гривень за пляшку міцного напою. Також замовник повинен надати сертифікати якості даних напоїв. Завантаження власних алкогольних напоїв замовник проводить самостійно. За відсутності робочої сили наша команда матросів за окрему оплату може провести роботи по завантаженню напоїв.

Оплата за обслуговування їжі та напоїв становить лише 5% від їх загальної вартості.

 

Організація заходу

 

Для забезпечення швидкої та ефективної роботи з організації заходу з вами будуть працювати наші координатори. Для того, щоб наша команда змогла найбільш якісно та вчасно надати свої послуги, вам необхідно передати координаторам всі побажання та задачі не пізніше ніж за 3 дні до початку заходу, затверджене меню – не пізніше ніж за 5 днів, таймінг заходу та розміщення столів та інших меблів – не пізніше ніж 24 години до початку заходу.

Щоб наша робота з замовником була прозорою та чіткою – ми обов’язково укладаємо договір на проведення заходу, який підписується після затвердження всіх його пунктів зі сторони замовника. Замовник може вносити зміни в тіло договору, якщо вони не будуть суперечити роботі виконавця.

Також важливо надати координатору заходу технічний райдер у зв’язку з підключенням обладнання до живлення.

Щоб уникнути складностей перед самим заходом і під час нього – необхідно надати опис точок підключення і потужність кожного приладу не пізніше 3 робочих днів до проведення заходу. Навантаження вище 10кВт оплачується додатково.

Якщо вам будуть необхідні додаткові послуги нашої команди – кухарі, бармен, офіціанти, матроси – ці послуги обговорюються в індивідуальному порядку та оплачуються окремо.

Для вашої зручності та економії часу ми створили перелік додаткових послуг від наших партнерів, які можуть вам знадобитися під час організації заходу: флористи, музиканти, фотограф тощо. Повний перелік ми можемо надіслати електронною поштою.

Дякуємо

Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом

logo

Середня палуба

Салат на вибір:

Салат з качиною грудкою під ягідним соусом

або

Салат з лососем та водоростями чука та горіховим соусом

або

Салат з печеними коренеплодами та козиним сиром

****

Основне на вибір:

Дорадо з овочевими тальятеле

або

Філе міньйон з печеним пастернаком під соусом деміглас

або

Курка зі шпинатом під соусом дорблю та кіноа

****

Десерт

Асорті сет  міні-десертів

****

Напої

Ігристе вино 

150 мл

Вода негазована

в безлімітній кількості

Кава або чай

на вибір

****

Нижня палуба

Салат на вибір:

Салат з качиною грудкою під ягідним соусом

або

Салат з печеними коренеплодами та козиним сиром

****

Основне на вибір:

Дорадо з овочевими тальятеле

або

Курка зі шпинатом під соусом дорблю та кіноа

****

Десерт

Асорті сет  міні-десертів

****

Напої

Ігристе вино 

150 мл

Вода негазована

в безлімітній кількості

Кава або чай

на вибір

****